Ubytovna

Adresa:

Ubytovna Nemocnice Písek, a. s.
Třída Přátelství 2010
397 01 Písek

Kontakty:

Správce ubytovny: Miroslava Krákorová – tel. 728254119, ubytovna@nemopisek.cz
Vedoucí provozního oddělení: Václav Chalupský – tel. 382772744, 777366534, doprava@nemopisek.cz

Postup při vyřizování žádosti o ubytování v krocích:

1. Žádost je k dispozici v elektronické formě na internetových stránkách nebo je možné vyzvednutí tištěné podoby u paní Krákorové.
  2. Vyplněnou žádost předá žadatel V.Chalupskému (provozní oddělení v areálu nemocnice) nebo paní Krákorové (kancelář v suterénu ubytovny).
  3. Žádost je kompetentními osobami předána ke schválení vedení Nemocnice Písek, a.s.
  4. Po projednání je schválená nebo neschválená žádost vrácena správci ubytovny, který o výsledku rozhodnutí informuje žadatele.
  5. V případě souhlasu s ubytováním paní Krákorová po telefonické domluvě schůzky s žadatelem vypracuje Smlouvu o ubytování, převodu elektřiny na nového nájemníka, vyřídí předání klíčů apod.
  6. Ubytovaní, kteří nejsou zaměstnanci nemocnice, skládají vratnou kauci dle platného ceníku.